Pro našeho partnera v Brně, který je prestižní firmou v oblasti strojírenství, hledáme nového kolegu do týmu zkušených CNC Frézařů.

Nástup na HPP přímo do kmene společnosti.

Náplň práce:

  • Obrábění/seřizování na CNC frézce
  • Manipulace s 4-osým velkým obráběcím centrem se zásobníkem 200 nástrojů
  • Zabývání se malosériemi s tolerancí 0,001mm
  • Práce se ŘS Sinumerik 840D
  • Nahrávání a drobné korekce programů (tvorbu programů/podporu zajišťuje technolog)
  • Pravidelná kontrola kvality obrobků dle daných specifikací
  • Vyplňování procesních a produkčních karet
  • Manipulace s materiálem pomocí jeřábu (v případě potřeby zaučíme)
  • Základní a preventivní údržba stroje a udržovaní pořádku na pracovišti

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenosti na pozici Frézaře
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu
  • Schopnost samostatného obrábění
  • Zkušenosti z malosériové/kusové výroby
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Znalost ŘS Sinumerik 840D je výhodou nikoli podmínkou

  • Nabídnout Vám můžeme zajímavé finanční ohodnocení dle Vaší odbornosti v rozmezí 42.000 - 55.000 HM
  • Možnost rozvíjení svých dovedností a získat kariérní a finanční růst
  • Podílení se svými nápady a zkušenostmi na rozvoji a zlepšení společnosti

Bonusový balíček:

  • Roční bonus v podobě 13. mzdy
  • Příspěvek 1500 Kč na penzijní připojištění
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • Nástupní bonus 25 000Kč po zkušební době
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/den
  • 2 dny sickdays
  • Týden dovolené navíc
  • Vlastní závodní jídelnu
  • Čisté a moderní prostředí
  • Teplé nápoje na pracovišti zdarma
  • Poctivé zaučení na dotyčný stroj (cca 3 měsíce)
  • V případě zájmu se účastnit mimopracovních sportovních a jiných aktivit
  • Nástup dle dohody, ideálně co nejdříve

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis prostřednictvím formuláře nebo nás kontaktovat telefonicky pro více informací.

Těšíme se na naši spolupráci,

LEAD HR

Vendula Habrlová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce