Náplň práce:

  • Nastavování a rozjíždění výroby na svěřených CNC strojích dle výrobních příkazů, včetně výměny nástrojů
  • Kontrola kvality výrobků, provádění měření dle metrologického řádu, provádění korekcí v systému Fanuc a vedení záznamu změn
  • Doplňování spotřebního materiálu do strojů a zařízení včetně mazacích olejů a tuků
  • Hlášení poruch strojů či případné podílení se na opravách
  • Sledování opotřebení nástrojů, nahlašování spotřeby nástrojů a příprava požadavků na nákup
  • Dodržování pracovního řádu
  • Práce na 3 směny (ranní, odpolední, noční)

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe na CNC strojích soustruh, frézka min. 2 roky
  • Schopnost pracovat samostatně, zodpovědnost a ochota učit se nové věci
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (R,O,N)
  • Znalost programu Fanuc nebo alespoň Sinumerik či Heidenhain
  • Znalost seřízení CNC včetně korekcí

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek 50.000Kč
  • Mzda dle odbornosti v rozmezí 43.000HM-55.000HM
  • Odměna za výsledky firmy vyplácené 2x do roka (pololetí, konec roku)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál 70kč/směna
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Dotovaná MultiSpor karta (pro zaměstnance za 350Kč/měsíc)
  • Program zdravotní péče o zaměstnance (očkování proti chřipce / žloutence zdarma,preventivní péče)
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • Příspěvky k významným životním a pracovním výročím
  • Možný karierní postup

Vendula Habrlová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce