Hledáme kandidáta na pozici CNC Soustružníka či Frézaře pro našeho partnera v Brně, který je průkopníkem v oblasti strojírenství.

Jedná se o možný nástup na HPP do kmene společnosti.

Náplň práce:

Jako CNC Soustružník či Frézař se budeš věnovat obrábění na CNC frézkách nebo soustruzích. Tvými hlavními úkoly budou seřizování nástrojů, práce se systémy Sinumerik, Fanuc, vyvolávání programů, drobné korekce v programu, pravidelná kontrola obrobků, doplňování procesní a produkční dokumentace a manipulace s materiálem pomocí jeřábu. Kromě toho si dokážeš poradit s základní a preventivní údržbou stroje.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme frézaře a soustružníky s ochotou se dále rozvíjet, práce je vhodná i pro absolventy.

  • Jsi ochotný pracovat ve třísměnném provozu
  • Schopnost samostatného obrábění (výhodou)
  • Znalost technické dokumentace
  • Zkušenosti z malosériové/kusové výroby výhodou, nikoliv podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

Společnost nabízí širokou škálu benefitů. Naší prioritou je, aby se zaměstnanci cítili ohodnoceni a motivováni. Nabízíme finanční ohodnocení dle zkušeností a případný možný kariérní a finanční růst.

  • Nástupní mzda odpovídající zkušenostem 40.000 - 50.000 HM
  • Nástupní bonus 25.000 Kč
  • Roční bonus (13. mzda)
  • Příspěvek na penzijní pojištění 1.500 Kč
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • Příspěvek na stravování v rámci stravenek 100 Kč/den
  • 25 dní dovolené
  • Stravování ve firemní jídelně
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Přátelské jednání na pracovišti

Máte-li zájem o tuto pozici a naší nabídku a chtěli byste se dozvědět více o této příležitosti, neváhejte nás kontaktovat. :)

Naší prací je dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Proto se snažíme, abyste se cítili v práci co nejlépe, byli adekvátně odměněni a zároveň, aby byla společnost, ve které pracujete spokojena.

Vendula Habrlová

Konzultantka LEAD

Odpověď na inzerát

V případě zájmu o pracovní pozici prosím vyplňte formulář, ozveme se vám zpět co nejdříve.

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Do 3 dnů vám zavoláme zpět a společně doplníme váš profil. Některé věci od vás možná budeme znát už z formuláře.

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Domluvíme se na termínu pohovoru. Toho už se bude účastnit i zástupce firmy, ve které budete pracovat. Na pohovor vám pomůžeme se připravit.

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce

Pokud vše dobře dopadne, nastoupíte do nové práce. Zustáneme v kontaktu, abyste byli s prací spokojeni vy i firma, ve které budete pracovat.