Připravujeme pro našeho klienta, mezinárodní společnost v automotive oboru, pozici ISO specialisty. Jste expert na audity a normy ISO vám nejsou cizí? Jste pečlivý a zodpovědný? Pak hledáme právě vás!

Vaše náplň práce:

  • Plánování a realizace interních auditů
  • Příprava a účast na externích auditech
  • Koordinace a školení interních auditorů pro jednotlivé výroby
  • Správa registru právních požadavků a enviromentálních aspektů
  • Správa interní dokumentace
  • Komunikace s kolegy, auditory a zákazníky z celého světa

Požadujeme:

  • Certifikaci interního auditora dle IATF 16949
  • Zkušenosti s interním auditem integrovaných systémů
  • Znalosti norem ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001
  • Technické vzdělání nebo odpovídající znalosti
  • Aktivní znalost angličtiny je velkou výhodou

Osobnostní požadavky:

  • Důslednost, samostatnost a zodpovědnost
  • Ochotu a schopnost učit se nové věci
  • Chuť posouvat věci k lepšímu

Nabízíme:

  • Profesionální přátelské prostředí a fajn kolektiv
  • Stabilní uplatnění v silné mezinárodní společnosti
  • Rozvoj odborných znalostí a dovedností
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotovanou MultiSport kartu
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro soukromé použití
  • Dotované závodní stravování
  • Finanční příspěvky při významných životních a pracovních výročích
  • Jazykové kurzy přímo ve firmě zdarma
  • Pohodlnou dopravu z centra Brna až před brány firmy a zpět zcela zdarma a další benefity…

Neztrácejte čas a ozvěte se nám, ať se můžeme domluvit na setkání.

Těšíme se na vás

Hana Adamusová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na hana.adamusova@lead-project.cz nebo zavoláte na +420 774 401 927 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce