Česká rodinná firma v centru Brna zaměřena na strojírenství. Zakázková výroba zaměřena na kovoobrábění je to, co našeho klienta vystihuje. Máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo přímo s kontrolou kvality, hledáte kreativní a stálé zaměstnání ? Pak hledáme právě Vás !

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za kontrolu a dodržování pracovních postupů a technologické kázně ve výrobě
  • Podíl na analýze příčin zjištěných chyb
  • Zlepšování procesů jakosti ve výrobě
  • Kontrola dodržování systému řízení jakosti
  • Vyhodnocení zmetkovosti výroby
  • Spolupráce s kolegy napříč výrobou (převážně se seřizovači a programátory)
  • Zodpovědnost za 100% kvalitu dílů předávaných na sklad
  • Obsluha 3D měřícího zařízení
  • Péče o měřidla (metrologie)

Co od Vás očekáváme:

  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Zkušenost s prací s měřidly
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Ochotu se stále vzdělávat a chodit na 3 směny
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Znalost práce na počítači (Excel, Word).
  • Praxe v oboru vítána
  • Zkušenosti s 3D měřením

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Přátelský kolektiv v české společnosti rodinného typu
  • Mzda 35 000 – 45 000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Pracoviště v centru Brna s možností parkování v areálu firmy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (dovolená, wellness, sport)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Nástup na HPP přímo do kmene společnosti, nikoli přes agenturu

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se dozvědět více o této příležitosti, neváhejte nás kontaktovat nebo nám zanechte váš životopis a my se s vámi spojíme.

Vendula Habrlová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce