Náplň práce:

  • mytí a maskování strojírenského materiálu a jejich součástí před lakováním,
  • mokrá metoda lakování,
  • manipulace s těžšími kusy + používání jeřábu (jeřábnické a vazačské zkoušky zajistíme)
  • míchání barev dle zadaných specifik,
  • vyplňování příslušných dokumentů během lakování,
  • zodpovědnost za odvedenou práci

Co od Vás očekáváme:

  • SOÚ, SŠ v oboru lakýrník nebo předchozí zkušenosti s lakováním
  • spolehlivost a preciznost,
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu (pouze ranní a odpolední směny)

  • fixní mzda dle předchozích zkušeností (mzda v rozmezí 40.000 – 43.000 Kč/měsíc)
    1. mzda
  • příspěvek 1500 Kč na penzijní připojištění,
  • nadstandardní příplatky za směnnost,
  • nástupní bonus 25 000Kč,
  • zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod,
  • stravenky v hodnotě 100Kč/den,
  • 5 týdnů dovolené za rok,
  • vlastní závodní jídelnu (denně výběr z min. 5 jídel – dotace na každé odebrané jídlo),
  • čisté a moderní pracovní prostředí,
  • po roce smlouvu na dobu neurčitou,
  • nástup dle dohody, ideálně co nejdříve,

Vendula Habrlová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce