Náplň práce:

  • Zajišťování preventivní a poruchové údržby výrobních strojů a zařízení
  • Periodické a preventivní opravy dle specifikací
  • Opravy čidel, stykačů, senzorů a kabeláže
  • Seřizování frekvenčních měničů a kamerových systémů
  • Vedoucí příslušné dokumentace a spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky:

  • SŠ v technickém nebo elektro směru
  • Osvědčení o odborné způsobilosti k práci v elektro, §6
  • Znalost technologie frekvenčních měničů, PLC systémů a robotiky je výhodou
  • Orientace v elektrodokumentaci a znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
  • Zkušenost s opravami výrobních strojů a ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Co Vám můžeme nabdnout:

  • Celková mzda v 38.000 – 45.000 CZK dle Vaších zkušeností
  • 13. plat a 14.plat ve výši 75% ze základní hrubé mzdy
  • Příspěvek na dopravné dle vzdálenosti do zaměstnání
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění až 12.000/rok
  • Firemní akce a přátelské prostředí
  • Příspěvek na volnočasové aktivity Vaších dětí (tábory, školy v přírodě atd.)
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu
  • Zdravotní programy a balíčky

Justyna Fukala

Pracovní koordinátorka LEAD

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na justyna.fukala@lead-project.cz nebo zavoláte na +420 774 194 925 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce