Hledám zručného obráběče kovů. Nabízím výjimečnou příležitost pro praxi a seberozvoj v dobře vybavené společnosti vyrábějící technické a průmyslové celky s odbytištěm po celém světě.

Máte technické vzdělání a zkušenosti s obráběcím centrem? Při přátelském pohovoru si můžete prohlédnout Váš budoucí pracovní prostor.

Náplň práce:

  • Práce na obráběcím centru (horizontce)
  • Práce na NC soustruhu / NC karuselu
  • Obráběcí operace (např. vrtání, soustružení, frézování, závitování) aj. činnosti

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru výhodou
  • Praxe v oboru min. 1 rok
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Základní měření – mikrometr, posuvné měřítko
  • Způsobilost pro obsluhu kovoobráběcích strojů
  • Znalost systému Sinumeric 8040 výhodou (není podmínkou)
  • VZV výhodou (není však podmínkou)

Nabízíme:

  • Celkovou mzdu v rozpětí 40.000 – 45.000 CZK
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr ve kmeni společnosti
  • 25 dní dovolené
  • 2 dny volno (sick days)
  • Podpora penzijního připojištění
  • Stravenky ve výši 107 CZK / den
  • Výhodné telefonní tarify aj.

Naší prací je dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Proto se snažíme, abyste se cítili v práci co nejlépe, byli adekvátně odměněni a zároveň, aby byla společnost, ve které pracujete spokojena.

Denisa Pěčonková

Konzultantka LEAD

Odpověď na inzerát

V případě zájmu o pracovní pozici prosím vyplňte formulář, ozveme se vám zpět co nejdříve.

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na denisa.peconkova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 771 156 235 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Do 3 dnů vám zavoláme zpět a společně doplníme váš profil. Některé věci od vás možná budeme znát už z formuláře.

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Domluvíme se na termínu pohovoru. Toho už se bude účastnit i zástupce firmy, ve které budete pracovat. Na pohovor vám pomůžeme se připravit.

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce

Pokud vše dobře dopadne, nastoupíte do nové práce. Zustáneme v kontaktu, abyste byli s prací spokojeni vy i firma, ve které budete pracovat.