Společnost s dlouholetou tradicí v oblasti malosériové i velkosériové výroby součástí pro automobilový průmysl. Hledáme pracovníka do výroby pro obsluhu CNC strojů.

Nástup na HPP do kmene společnosti.

Náplň práce:

  • Obsluhování CNC stroje
  • Vizuální kontrola a měření vyrobených dílů pomocí přístrojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědnost za udržování svého pracoviště v čistotě

Co od Vás očekáváme:

Hledáme kandidáty, kteří se chtějí podílet na vývoji společnosti, uvítají rozvoj svých dovedností. Proto požadujeme:

  • Zkušenosti ve výrobním provoze nebo vyučení či orientace ve strojním oboru (vhodné i pro absolventy)
  • Schopnost práce s měřením a čtení technické dokumentace
  • Chuť učit se novým věcem
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provoze

Nabídnout Vám můžeme zajímavé platové podmínky s možností kariérního či finančního růstu. Hledáme dlouhodobou spolupráci v kmenu stabilní společnosti.

  • Mzda 28. 000 – 35.000 /měsíc
  • Příplatky za směnnost
  • Stravenky, Závodní stravování
  • Poukázky Multiticket
  • 2 Sick days za rok
  • Firemní akce
  • Praní firemního oblečení
  • Přátelské moderní prostředí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte vyplnit formulář a poslat životopis, nebo nás kontaktovat na telefonním čísle pro více bližších informací.

Vendula Habrlová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce