Hledáme kandidáta pro našeho klienta, respektovanou českou rodinnou společnost v oblasti automotive a strojírenství, na pozici Operátora CNC. Stojíte-li pevně na zemi, jste nápomocní a zodpovědní, nebojíte se výzev a hledáte fér pracovní podmínky, pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

  • Obsluha CNC strojů
  • Kontrola a měření provedené práce
  • Práce s technickými výkresy
  • Práce v nepřetržitém provozu (krátký /dlouhý týden)

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení ve strojírenském oboru
  • Výbornou znalost technické dokumentace
  • Znalost řídícího systému Heidenhein, Sinumeric, Fanuc je výhodou
  • Zkušenosti s měřením - brukem, posuvkou, mikrometrem
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

  • Zajímavé mzdové ohodnocení, vč. příplatků a bonusů ke mzdě
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou IHNED po nástupu
  • Rozsáhlé zaškolení a možnost profesního růstu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Až 6 dní dovolené navíc
  • Příspěvek na sport, kulturu, zdraví atd.

Přijměte výzvu a přidejte se k nám. Pošlete nám svůj životopis.

S pozdravem,
Denisa Pěčonková
LEAD HR

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na denisa.peconkova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 771 156 235 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce