Hledáme na pozici Operátora/ku montáže pro našeho klienta, stabilní a moderní výrobní společnost sídlící v Ostravě. Jste-li zkušení, pracovití a týmoví hráči, hledáme právě Vás!

Důstojnou odměnou za Vaše dovednosti jsou výrobní prémie až 10,8% ze základní mzdy. Nabízíme také náborový příspěvek 20 000 Kč jako malou motivaci k začátku.

Náplň práce:

  • Obsluha zařízení na lince pro montáž a kompletaci konkrétních dílů
  • Střídání práce po 2 hodinách v rámci montážní linky
  • Práce v čistém prostředí nové, moderní haly

Co od Vás očekáváme:

  • Min. výuční list (vítáme jakýkoliv obor)
  • Zkušenost práce ve výrobě (automotive výhodou – není podmínkou)
  • Práce v nepřetržitém provoze

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí 32.000 – 35.000 Kč / měsíc
  • Náborový příspěvek 20 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční výrobní prémie až do 10,8% ze základní mzdy
  • Dotované stravování a příspěvek na dopravu
  • Kafeterie Benefit Plus 6 000 Kč ročně
  • Pracovní oblečení a praní
  • Příspěvky při životních událostech, referenční bonus, odměna za kaizen měsíce, 50% příplatek za přesčasy o víkendu

Jestli Vás nabídka zaujala a chtěli byste se dozvědět více o této příležitosti, neváhejte nás kontaktovat. Pošlete nám svůj životopis nebo nás přímo kontaktujte pro nezávazný pohovor a prohlídku pracoviště.

Naší prací je dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Proto se snažíme, abyste se cítili v práci co nejlépe, byli adekvátně odměněni a zároveň, aby byla společnost, ve které pracujete spokojena.

Denisa Pěčonková

Konzultantka LEAD

Odpověď na inzerát

V případě zájmu o pracovní pozici prosím vyplňte formulář, ozveme se vám zpět co nejdříve.

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na denisa.peconkova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 771 156 235 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Do 3 dnů vám zavoláme zpět a společně doplníme váš profil. Některé věci od vás možná budeme znát už z formuláře.

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Domluvíme se na termínu pohovoru. Toho už se bude účastnit i zástupce firmy, ve které budete pracovat. Na pohovor vám pomůžeme se připravit.

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce

Pokud vše dobře dopadne, nastoupíte do nové práce. Zustáneme v kontaktu, abyste byli s prací spokojeni vy i firma, ve které budete pracovat.