Mzdové rozpětí 37.000 – 43.000 Kč.
Tvoje dovednosti si zaslouží odměnu, takže můžeš získat navíc výrobní prémie 10,8% ze základní mzdy.

Počítej s náborovým příspěvkem 20 000 Kč. To se do začátku rozhodně hodí.

Práce je na hlavní pracovní poměr ve stabilní a moderní společnosti.

Staneš se klíčovým členem týmu. Pozice je vhodná pro muže i ženy.

Užiješ si 5 týdnů dovolené, kartu Benefit Plus, dotované stravování a samozřejmě i dopravné. Bude o Tebe dobře postaráno.

Práce ve směnném provozu s možností placených přesčasů a navýšení platu. Ceníme si Tvého úsilí a přístupu k práci.

A jedna praktická věc – pracovní oděv, včetně jeho vyprání, získáš od zaměstnavatele.

Operátor / Operátorka slévárny

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu, pokud nemáte, prosím pošlete nám do emailu jméno a příjmení, věk, vzdělání a praxi.

Rádi Vás pozveme na pohovor, ukážeme pracovní prostředí, které spojíme s krátkým pohovorem.

Náplň práce:

  • Obsluha různorodých strojů, např. obsluha peci pro tavení hliníku
  • Práce u licích strojů či obsluha finální úpravy odlitku (např. broušení)
  • Práce na finální kontrole kvality oslitku – např. rentgeny – zde vhodné pro ženy
  • Manipulace s díly je možné provádět pomocí pomocných ramen v blízkosti konkrétního stroje

Co od Vás očekáváme:

  • Min. výuční list (vítáme jakýkoliv obor)
  • Zkušenost práce ve výrobě (automotive výhodou – není podmínkou)
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provoze – PO – PÁ (3 směnný provoz), 2 víkendy v měsíci – SO či NE (nepřetržitý provoz) – každý čtvrtý týden volno od čtvrtku do neděle

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpětí 37.000 – 43.000 CZK / měsíc
  • Náborový příspěvek ve výši 20.000 CZK
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční výrobní prémie až do 10,8 % ze základní mzdy
  • Docházkový bonus až 30 000 Kč
  • Dotované stravování ve firemní kantýně (35 Kč / oběd)
  • Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti bydliště 650 Kč - 2500 Kč
  • Příspěvky při životních událostech – svatba, dítě, pohřeb
  • Referenční bonus
  • Odměna 5 000 Kč za kaizen měsíce
  • 50% příplatek za přesčasy o víkendu

Denisa Pěčonková

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na denisa.peconkova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 771 156 235 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce