Požadavky na kandidáta / kandidátku operátora výroby:

  • práce v nepřetržitém provoze (12 h/ směna) - práce také o víkendech
  • práce pouze ve stoje, min. výška kandidáta / kandidátky nesmí být pod 155 cm / kvůli úložným boxům, ke kterým se musí pracovník dostat a natáhnout
  • základní znalost práce s počítačem, pokud jsme zkoušeli čtečku čárových kódů v Tescu a baví vás to, půjde o podobný princip práce
  • počítání, které je prakticky celou směnu (balení obsahuje počítání 12 kusů, 15 kusů atd.)
  • pečlivost, manuální zručnost, smysl pro detail

Požadavky na kandidáta / kandidátku operátora skladu:

  • práce v nepřetržitém provoze (12h/ směna) - práce také o víkendech
  • fyzická zdatnost kandidáta (nejedná se o úplně těžkou práci)
  • zkušenost s prací ve skladu výhodou

Nabídka

Mzdové ohodnocení pozice operátora / operátorky výroby:
Celková mzda v rozpění 25.500 - 26.000 CZK / měsíc
Skládá se ze mzdy: hrubá mzda 20.400 CZK, práce o víkendu: 1.300 CZK, příspěvek za nepřetržitý provoz: 2.000 CZK, 10% bonus ze základní mzdy: 2.000 CZK

Mzdové ohodnocení pozice operátora / operátorky skladu:
Celková mzda v rozpění: 25.500 - 27.000 CZK / měsíc - je třeba aktualizovat – Justýno prosím
Skládá se ze mzdy: hrubá mzda 21.000 CZK, práce o víkendu: 1.300 CZK, příspěvek za nepřetržitý provoz: 2.000 CZK, 10% bonus ze základní mzdy: 2.600 CZK

Ostatní bonusy platné pro všechny zaměstnance:
Od prvního měsíce nástupu - docházkový bonus - 500, po 3 měsících se zvedá na 1.000 CZK (vypláceno formou kafeterie)
25 dní dovolené
Příspěvek na dovolenou a Vánoce 1/4 výše Vaší základní mzdy
závodní stravování
příspěvek na penzijní a životní připojištění (po roce odpracované ve firmě)
multisport karta, nápoje na pracovišti atd.

Pracovní náplň

Pro společnost, která je vedoucí evropský výrobce a dodavatel jednorázových zdravotních pomůcek, hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu v Havířově.

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu (ne agentura) a to na pozice operátora / operátorky výroby či operátora skladu / operátorky skladu:

Popis pracovní pozice operátor / operátorka výroby:

  • na výrobní lince (plně automatická) vychystáváte - připravujete - kompletujete - počítáte a přiřazujete různé druhy materiálů do jednotlivých zakázek
  • práce je v čistém a moderním prostředí, kdy Vás čeká zaučení s čárovými kódy, obrazovkami

s instrukcemi práce od vybalování zboží - skládání balíčků - kompletaci zakázek

  • na všem Vás zaučíme, pracovní náplň se střídá, nejde o stále stejnou rutinní činnost
  • práce ve stoje (nejedná se však o fyzicky náročnou práci)

Popis pracovní pozice operátora skladu / operátorky skladu:

  • vyskladnění materiálu z kamionu a následný příjem materiálu do skladu
  • vychystávání materiálů dle požadavků výroby pro výrobu
  • práce se čtečkou, řízení VZV, NZV a VNA

Poznámka

Pohovor je formou osobního setkání, žádné zkušební testy
Ukážeme Vám, jak by vypadala Vaše práce a na krátkém pohovoru se pobavíme o možnosti nástupu

V případě zájmu prosím o zaslání Vašeho životopisu či informací: věk, vzdělání a dosavadní praxe na nás email. Rádi Vám zavoláme a pobavíme se co a jak dále.

Nejedná se o práci před agenturu práce. Práce je na hlavní pracovní poměr.
Hledáme ženy i muže.

Naší prací je dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Proto se snažíme, abyste se cítili v práci co nejlépe, byli adekvátně odměněni a zároveň, aby byla společnost, ve které pracujete spokojena.

Denisa Pěčonková

Konzultantka LEAD

Odpověď na inzerát

V případě zájmu o pracovní pozici prosím vyplňte formulář, ozveme se vám zpět co nejdříve.

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na denisa.peconkova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 771 156 235 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Do 3 dnů vám zavoláme zpět a společně doplníme váš profil. Některé věci od vás možná budeme znát už z formuláře.

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Domluvíme se na termínu pohovoru. Toho už se bude účastnit i zástupce firmy, ve které budete pracovat. Na pohovor vám pomůžeme se připravit.

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce

Pokud vše dobře dopadne, nastoupíte do nové práce. Zustáneme v kontaktu, abyste byli s prací spokojeni vy i firma, ve které budete pracovat.