Náplň práce:

  • Do sléváren v Brně hledáme vhodné kandidáty na pozice ( operátor robotů, expedient, operátor finální kontroly, tavič, vzorkař,cidírna, údržbář)
  • Náplň práce sdělíme po zaslání Vašeho CV, kde se společně domluvíme na vhodné pozici :)

Co od Vás očekáváme:

  • ochotu pracovat na tři směny i v nepřetržitém provozu 12h
  • manuální zručnost
  • fyzická zátěž
  • kladný vztah k práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce pod KMENEM, nikoliv pod agenturou!
  • Nástupní mzda dle pozice až 40.000HM
  • Příplatek za práci přesčas: 25 % průměrného výdělku
  • Příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí
  • Čtvrtletní bonusy
  • Odměny za doporučení pracovníka 5 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport kartu
  • Dotované obědy 2x za den (na výběr ze sedmi jídel)
  • Kariérní postup pro šikovné pracovníky

Vendula Habrlová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce