O nás

Společnost LEAD HR hledá kandidáta na pozici Produktového manažera pro významnou firmu, inovativní společnost působící v oboru výroby a distribuce kosmetiky. Tato pozice je určena pro zkušeného a dynamického kandidáta inspirovaného výzvami, který je ochoten řešit problémy a stát se součástí mimořádného růstu společnosti s hlavní sídlem v Brně.

Náplň práce:

Náplň práce zahrnuje koordinaci životního cyklu produktu od samplingu, testování, zadání do výroby až po kompletaci obalů. Kandidát by měl být analytický, znalý excelu a v ideálním případě také systému Helios či jiný ERP systém.

Tato pozice nemá přímé podřízené a hlavními nástroji práce jsou excel, Helios, Planner a Trello, nově se bude přidávat systém Monday.

Co od Vás očekáváme:

Zkušenosti s FMCB, kosmetickým průmyslem, skin care a body jsou pro tuto pozici nezbytné.

Dále požadujeme AJ na úrovni C1 jak ve psané tak i mluvené formě. Předpokládáme, že budete velmi organizovaný člověk se smyslem pro detail, se silnými vyjednávacími schopnostmi a schopností klidného uvážení problémů. Vítáme týmové hráče, schopné řešit problémy s chladnou hlavou. Výhoda je řidičský průkaz a ochota cestovat.

Mezi Vaše další nepostradatelné zkušenosti musí patřit:

- Zkušenosti v e-commerce\

  • Přehled v dodavatelských řetězcích v mezinárodním prostředí\
  • Znalost životního cyklu produktu\
  • Analytické myšlení\
  • Znalost Excelu\
  • Práce se systémem Helios nebo jiným ERP systémem\
  • Organizační a vyjednávací schopnosti

Co Vám můžeme nabídnout:

Mezi hlavní benefity na této pozici patří:

- Motivující finanční ohodnocení v souladu s vašimi zkušenostmi a dovednostmi, s čtvrtletními bonusy za splnění KPI.\

  • 25 dní dovolené a k tomu 2 sick days.\
  • Zaměstnanecké slevy na naše produkty a slevy na produkty u našich partnerů. \
  • Stravenky, multisportovní členství, beauty produkty od našich partnerů ve seciálních akcích.\
  • Jazykové a odborné vzdělávání s cílem rozvíjet vaše dovednosti.\
  • Flexibilní pracovní doba a možnost Home Office.

Nabízíme vám nejen výzvu a různorodost v práci, ale také příležitost pro osobní a profesní rozvoj.

Pokud vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více o této zajímavé příležitosti, neváhejte nám zaslat váš životopis nebo kontaktní údaje.

Těším se na naši spolupráci!

Naší prací je dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Proto se snažíme, abyste se cítili v práci co nejlépe, byli adekvátně odměněni a zároveň, aby byla společnost, ve které pracujete spokojena.

Hana Adamusová

Konzultantka LEAD

Odpověď na inzerát

V případě zájmu o pracovní pozici prosím vyplňte formulář, ozveme se vám zpět co nejdříve.

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na hana.adamusova@lead-project.cz nebo zavoláte na +420 774 401 927 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Do 3 dnů vám zavoláme zpět a společně doplníme váš profil. Některé věci od vás možná budeme znát už z formuláře.

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Domluvíme se na termínu pohovoru. Toho už se bude účastnit i zástupce firmy, ve které budete pracovat. Na pohovor vám pomůžeme se připravit.

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce

Pokud vše dobře dopadne, nastoupíte do nové práce. Zustáneme v kontaktu, abyste byli s prací spokojeni vy i firma, ve které budete pracovat.