Náplň práce:

  • Práce na odstranění poruch na strojních zařízeních
  • Realizace preventívních údržeb strojů
  • Výroba a příprava náhradních dílů
  • Realizace generálních, středních oprav
  • Řešení a organizace požadavků dle potřeb výrobního provozu aj.

Co od Vás očekáváme:

  • Práce v oboru údržby min. 2 roky (není však úplnou podmínkou v případě dobré znalosti čtení výkresové dokumentacea vyučení v oboru)
  • Znalosti v oblasti pneumatiky, hydrauliky, strojní mechaniky
  • Čtení a orientace ve výkresové dokumentaci nutností
  • Výuční list v technickém oboru
  • Samostatnost, flexibilita,
  • Práce v 3 směnném a nepřetržitém provoze R – O – N (jedná se o kombinaci např. R 7,5 h x O 12 h x či 7,5 h pak 4 či 3 dny volno – někdy je třeba pokrýt také víkendovou směnu)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpění: 35.000 – 45.000 CZK
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční prémie dle plnění cílů závodu
  • Odměna na zotavenou – 13. plat
  • Vánoční odměna – 14. plat
  • Věrnostní bonusy za odpracovaná léta
  • Příplatky za odpolední směny
  • Příplatky na životní a důchodové pojištění
  • Cafeterie benefit plus
  • Dotované stravné ve firemní kantýně
  • Docházkový bonus
  • Příplatky za práci ve ztížených pracovních podmínkách nad rámec ZP
  • Bezplatné anonymní poradenství v oblasti práva a psychologie
  • Plat nad průměrem regionu
  • Firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Nápoje zdarma v horkých dnech
  • Příspěvky na tábory dětí
  • Doprava: v blízkosti tramvajová i autobusová zastávka

Justyna Fukala

Pracovní koordinátorka LEAD

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na justyna.fukala@lead-project.cz nebo zavoláte na +420 774 194 925 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce