Pro našeho klíčového partnera, strojírenskou společnost, která se zaměřuje na vývoj a důsledné testování vysoce výkonných výrobků, právě hledáme zkušeného Seřizovače CNC.

Náplň práce:

  • Samostatné seřízení a nastavení CNC strojů
  • Kontrola kvality výrobků a provádění měření dle metrologického řádu
  • Práce se systémem Fanuc, korekce nástrojů a vedení záznamu změn
  • Doplňování spotřebního materiálu do strojů a zařízení
  • Hlášení poruch strojů a případné podílení se na opravách
  • Sledování opotřebení nástrojů a příprava požadavku na nákup

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe na CNC strojích min. 2 roky (případně praxe na frézce)
  • Samostatnost, zodpovědnost a ochotu učit se nové věci
  • Znalost programu Fanuc, nebo alespoň Sinumerik či Heidenhain
  • Znalost seřízení CNC soustruhu včetně korekcí

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Náborový příspěvek 50.000 Kč
  • Mzda podle odbornosti v rozmezí 43.000 - 55.000 Kč
  • 1 směnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky za 70 Kč/směna
  • Mobilní tarif za zvýhodněnou cenu
  • Zdravotní péče pro zaměstnance
  • Příspěvky k výročím
  • Čisté a moderní pracovní prostředí
  • Možnosti kariérního růstu

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo nám zanechat váš životopis.

Vendula Habrlová

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na vendula.habrlova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 774 708 065 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce