O nás

Česká rodinná firma v centru Brna zaměřena na strojírenství. Zakázková výroba zaměřena na kovoobrábění je to, co našeho klienta vystihuje. Máte zkušenosti na CNC strojích nebo praxi na pozici technologa, jste vyučen ve strojírenství a hledáte kreativní a stálé zaměstnání s nástupem do kmenového stavu společnosti ? Pak hledáme právě Vás !

Náplň práce:

  • Zavádění nových výrobků do výroby
  • Výpočet obráběcích časů a nákladů výroby
  • Výběr vhodné technologie a optimalizace procesů
  • Detekce problémů a poruch
  • Zadávání technologických postupů a technické dokumentace do podnikového systému
  • Dodržování standardů ISO
  • Spolupráce s odděleními napříč společnosti s kolegy z vedení, kvality, obchodu a výroby

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace (strojní)
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Praxe se seřizováním CNC strojů
  • Znalost řídícího systému FANUC je výhodou
  • Schopnost samostatného řízení projektů
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Schopnost práce na PC (znalost podnikového systému KARÁT výhodou)
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Přátelský kolektiv v české společnosti rodinného typu
  • Práce na 2 směny, mzda dle praxe začínající OD 40.000HM
  • Pracoviště v centru Brna s možností parkování v areálu firmy
  • 4 týdny dovolené
  • 5 dní sick days
  • Stravenky
  • Příspěvek na volnočasové aktivity (dovolená, wellness, sport)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

Naší prací je dosáhnout spokojenosti na obou stranách. Proto se snažíme, abyste se cítili v práci co nejlépe, byli adekvátně odměněni a zároveň, aby byla společnost, ve které pracujete spokojena.

Hana Adamusová

Konzultantka LEAD

Odpověď na inzerát

V případě zájmu o pracovní pozici prosím vyplňte formulář, ozveme se vám zpět co nejdříve.

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na hana.adamusova@lead-project.cz nebo zavoláte na +420 774 401 927 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Do 3 dnů vám zavoláme zpět a společně doplníme váš profil. Některé věci od vás možná budeme znát už z formuláře.

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Domluvíme se na termínu pohovoru. Toho už se bude účastnit i zástupce firmy, ve které budete pracovat. Na pohovor vám pomůžeme se připravit.

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce

Pokud vše dobře dopadne, nastoupíte do nové práce. Zustáneme v kontaktu, abyste byli s prací spokojeni vy i firma, ve které budete pracovat.