Pro společnost orientující se na výrobu technologických a průmyslových celků dodávaných do celého světa hledáme zaměstnance na nově vytvořené pracovní pozice:

Výjezdový zámečník/montér

Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr s možností doby neurčité

Nejedná se o pracovní agenturu, nýbrž práci do kmene. V případě zájmu pošlete životopis či informace do emailu: věk, ročník, dosažené vzdělání, praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme pracoviště. Firma má stabilní projekty na vícero let dopředu, jedná se o státní zakázky a tendry. Jistota zaměstnání.

Náplň práce:

  • sestavovat, montovat a kompletovat armatury, provádět přezkušování a ověřování funkcí zařízení - máte praxi jako montér/zámečník
  • vyjíždět na servisy k zákazníkům i do zahraničí - výjezdy budou tvořit 70 - 80% vaší pracovní doby
  • domluvit se anglicky nebo německy pro vás bude nezbytná nutnost (alespoň B2 úroveň - aktivně komunikujete)
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • v případě zkušených kandidátů Vám rádi nabídneme pozici vedoucího celé skupiny, který má mít na starost celý výjezd montérů a jeho organizaci (zakázka, počet lidí, hotel, řešení na místě u zákazníka apod.)

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo SOU ve strojírenském oboru
  • praxe v oboru min. 1 rok
  • praktické zkušenosti s pracemi na montážích a v zahraničí výhodou
  • dobré organizační schopnosti
  • znalost čtení technické dokumentace
  • základní měření – mikrometr, posuvné měřítko
  • u vedoucího skupiny – zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • řidičský průkaz skupiny B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda v rozpění  40.000 – 55.000 CZK
  • 25 dní dovolení
  • 2 dny volno (sick days)
  • podpora penzijního připojištění
  • stravenkový příspěvek ve výši 55 CZK / den
  • výhodné telefonní tarify aj.

Denisa Pěčonková

1. Ozvete se

Zareagujete na inzerát, napíšete nám na denisa.peconkova@l-pa.cz nebo zavoláte na +420 771 156 235 .

Aktuální nabídky práce

2. Zavoláme vám

Na co se nejčastěji ptáme

3. Osobní pohovor

Jak se připravit na pohovor

4. Nástup do práce